Follow usfb
Pokoje

Z ogromną przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji, w nowym hotelu butikowym, pokoje o najwyższym standardzie i niepowtarzalnej atmosferze.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo 24 zróżnicowane pokoje.
Każdy pokój ma oryginalne wyposażenie i zróżnicowaną wielkość, dlatego na pewno każdy Gość znajdzie tu coś dla siebie.
Wnętrze hotelu utrzymane jest w przejrzystych, naturalnych kolorach, co sprawia, że jest to doskonałe, przytulne miejsce na wypoczynek. Okna pokoi wychodzą na Plac Kolegiacki, ul. Ślusarską, Wodną i patio hotelowe.

W naszych pokojach znajdą Państwo:
  • malowniczy widok na Poznańskie Stare Miasto
  • oryginalne wnętrza i unikalne wyposażenie
  • luksusowe meble wykonane współcześnie oraz antyki
  • ręcznie regulowaną klimatyzację
  • bezpłatny, szybki dostęp do Internetu
  • sejf
  • telefon
  • prawie we wszystkich pokojach znajduje się minibar
  • oddzielne, eleganckie, w większości wykonane z najszlachetniejszych kamieni łazienki

Pokoje Classic - jednoosobowe
Pokoje Classic - są bardzo przytulne, niewielkie, umeblowane na specjalne zamówienie, a ponadto posiadają elegancką łazienkę z wanną lub prysznicem oraz bogate wyposażenie.
Pokój na poddaszu jest bardzo nowoczesny, utrzymany w eleganckiej czarno-białej kolorystyce. Dwa pokoje na I i II piętrze urządzone są w ciemnych odcieniach drewna, waniliowych ścianach i tkaninach. Posiadają widok na hotelowe patio.


Pokoje Classic - dwuosobowe
Pokoje dwuosobowe Classic - niewielkie, przytulne pokoje. Dwa znajdują się na poddaszu - nowoczesne, utrzymane w czarno-białej kolorystyce z delikatnymi, transparentnymi meblami. Pozostałe pokoje kameralne, stylowo urządzone, z meblami indywidualnie projektowanymi z drewna, każdy w innej kolorystyce. 2 pokoje posiadają widok na patio hotelowe.


Pokoje Superior - dwuosobowe
Pokoje dwuosobowe Superior - są to pokoje zróżnicowane co do wielkości i kształtu, urządzone stylowo, w kolorystyce od jasno śmietankowych, po ciemny burgund, co sprawia, że każdy Gość znajduje coś dla siebie, najbardziej odpowiedniego. Niektóre pokoje są umeblowane w meble współcześnie projektowane, inne w antyki. Każdy posiada łazienkę wykonaną z najszlachetniejszych gatunków kamieni sprowadzanych z całego świata.


Pokoje De Lux
Są to wyjątkowe, doskonale wyposażone, przestronne pokoje. Część pokoi charakteryzuje stary, historyczny styl z oryginalnymi antykami. Inne pokoje mają meble stylizowane indywidualnie, projektowane do każdego wnętrza. Większość łóżek w tych pokojach to 160cm i 180cm łoża. Niektóre z nich mogą być ustawione jako dwa oddzielne łóżka o szerokości 90cm. Pokoje te są pełne światła, przestrzeni, a przede wszystkim są wygodne. Posiadają przepiękny widok na poznańską kolegiatę. Pokoje posiadają też duże łazienki, w których wykorzystano najpiękniejsze rodzaje marmuru i granitu.


Studio
Studio znajduje się na poddaszu. Jest ono przestronne, posiada odkryte, przepiękne, ponad 200 letnie belki z dyblami. Kolorystyka czarno-biała, z elementami turkusu. Kolor ten nawiązuje do dużej łazienki, z dwuosobową wanną, w której ściany są wyłożone mozaiką z macicy perłowej zabarwionej właśnie na kolor turkusowy. A to, że dwuskrzydłowe drzwi do łazienki są szklane, sprawia, że łazienka jest jakoby częścią wnętrza pokoju. W pokoju tym doskonale będą się czuły młode pary oraz młode rodziny. Charakter tego pokoju jest naprawdę wyjątkowy.


Apartament
Apartament składa się z dwóch pokoi o nieco zróżnicowanym charakterze. Jego wielkość to ponad 60m2. Znajdują się w nich  2 łazienki. Sypialnia wykonana jest z antyków, zaś salonik to meble typu Louis Phillippe. Apartament dysponuje przepięknym widokiem na plac Kolegiacki.Cennik Pokoi:

TYP POKOJU
STANDARD WEEKEND TARGI
Pokój jednoosobowy Classic (poddasze)
249,00 PLN
249,00 PLN
329,00 PLN
Pokój jednoosobowy Classic
299,00 PLN 269,00 PLN 359,00 PLN
Pokój dwuosobowy Classic
329,00 PLN 289,00 PLN 399,00 PLN
Pokój dwuosobowy Classic (z widokiem na patio)
319,00 PLN 279,00 PLN 359,00 PLN
Pokój dwuosobowy Superior
399,00 PLN 359,00 PLN 459,00 PLN
Pokój dwuosobowy Superior (dla 1 osoby)
379,00 PLN 309,00 PLN 419,00 PLN
Pokój dwuosobowy De Lux
489,00 PLN 459,00 PLN 539,00 PLN
Pokój dwuosobowy De Lux (dla 1 osoby)
449,00 PLN 379,00 PLN 499,00 PLN
Studio 489,00 PLN 459,00 PLN 539,00 PLN
Apartament 899,00 PLN 799,00 PLN 1028,00 PLN

Cena bez śniadania CENA WEEKENDOWA obejmuje dobę z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę.

W cenę noclegów wliczony jest podatek VAT.

Dzieci do lat 4 przyjmowane są bezpłatnie.

Dostawka 100 PLN od osoby

hosting i wykonanie: Dyalcom.pl