Follow usfb
Pokoje

Z ogromną przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji, w nowym hotelu butikowym, pokoje o najwyższym standardzie i niepowtarzalnej atmosferze.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo 24 zróżnicowane pokoje.
Każdy pokój ma oryginalne wyposażenie i zróżnicowaną wielkość, dlatego na pewno każdy Gość znajdzie tu coś dla siebie.
Wnętrze hotelu utrzymane jest w przejrzystych, naturalnych kolorach, co sprawia, że jest to doskonałe, przytulne miejsce na wypoczynek. Okna pokoi wychodzą na Plac Kolegiacki, ul. Ślusarską, Wodną i patio hotelowe.K?sa Masallar Çocuk Masallar?

W naszych pokojach znajdą Państwo:
  • malowniczy widok na Poznańskie Stare Miasto
  • oryginalne wnętrza i unikalne wyposażenie
  • luksusowe meble wykonane współcześnie oraz antyki
  • ręcznie regulowaną klimatyzację
  • bezpłatny, szybki dostęp do Internetu
  • sejf
  • telefon
  • prawie we wszystkich pokojach znajduje się minibar
  • oddzielne, eleganckie, w większości wykonane z najszlachetniejszych kamieni łazienki

Pokoje Classic - jednoosobowe
Pokoje Classic - są bardzo przytulne, niewielkie, umeblowane na specjalne zamówienie, a ponadto posiadają elegancką łazienkę z wanną lub prysznicem oraz bogate wyposażenie.
Pokój na poddaszu jest bardzo nowoczesny, utrzymany w eleganckiej czarno-białej kolorystyce. Dwa pokoje na I i II piętrze urządzone są w ciemnych odcieniach drewna, waniliowych ścianach i tkaninach. Posiadają widok na hotelowe patio.


Pokoje Classic - dwuosobowe
Pokoje dwuosobowe Classic - niewielkie, przytulne pokoje. Dwa znajdują się na poddaszu - nowoczesne, utrzymane w czarno-białej kolorystyce z delikatnymi, transparentnymi meblami. Pozostałe pokoje kameralne, stylowo urządzone, z meblami indywidualnie projektowanymi z drewna, każdy w innej kolorystyce. 2 pokoje posiadają widok na patio hotelowe.Alfabe Asal say?lar Atasözleri ve Anlamlar? Bilmeceler Deyimler ve Anlamlar?


Pokoje Superior - dwuosobowe
Pokoje dwuosobowe Superior - są to pokoje zróżnicowane co do wielkości i kształtu, urządzone stylowo, w kolorystyce od jasno śmietankowych, po ciemny burgund, co sprawia, że każdy Gość znajduje coś dla siebie, najbardziej odpowiedniego. Niektóre pokoje są umeblowane w meble współcześnie projektowane, inne w antyki. Każdy posiada łazienkę wykonaną z najszlachetniejszych gatunków kamieni sprowadzanych z całego świata.


Pokoje De Lux
Są to wyjątkowe, doskonale wyposażone, przestronne pokoje. Część pokoi charakteryzuje stary, historyczny styl z oryginalnymi antykami. Inne pokoje mają meble stylizowane indywidualnie, projektowane do każdego wnętrza. Większość łóżek w tych pokojach to 160cm i 180cm łoża. Niektóre z nich mogą być ustawione jako dwa oddzielne łóżka o szerokości 90cm. Pokoje te są pełne światła, przestrzeni, a przede wszystkim są wygodne. Posiadają przepiękny widok na poznańską kolegiatę. Pokoje posiadają też duże łazienki, w których wykorzystano najpiękniejsze rodzaje marmuru i granitu.


Studio
Studio znajduje się na poddaszu. Jest ono przestronne, posiada odkryte, przepiękne, ponad 200 letnie belki z dyblami. Kolorystyka czarno-biała, z elementami turkusu. Kolor ten nawiązuje do dużej łazienki, z dwuosobową wanną, w której ściany są wyłożone mozaiką z macicy perłowej zabarwionej właśnie na kolor turkusowy. A to, że dwuskrzydłowe drzwi do łazienki są szklane, sprawia, że łazienka jest jakoby częścią wnętrza pokoju. W pokoju tym doskonale będą się czuły młode pary oraz młode rodziny. Charakter tego pokoju jest naprawdę wyjątkowy.


Apartament
Apartament składa się z dwóch pokoi o nieco zróżnicowanym charakterze. Jego wielkość to ponad 60m2. Znajdują się w nich  2 łazienki. Sypialnia wykonana jest z antyków, zaś salonik to meble typu Louis Phillippe. Apartament dysponuje przepięknym widokiem na plac Kolegiacki.

hosting i wykonanie: Dyalcom.pl